КОНТАКТИ
Кіцманьська Мicька Рада ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ КІЦМАНСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Головна > Стрічка новин
НОВИНИ 26 червня, п`ятниця

На території Кіцманської ОТГ протягом березня-квітня триває місячник благоустрою та санітарної очистки

13-03-2019, 16:57

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кіцманської міської ради було заслухано інформацію заступника міського голови з питань організаційно-господарської діяльності Ярослава Гешка «Про організацію проведення на території Кіцманської ОТГ місячника благоустрою та санітарної очистки».
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розпорядження Кіцманської райдержадміністрації «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кіцманського району в 2019 році», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою наведення належного санітарного стану в населених пунктах Кіцманської ОТГ та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя протягом березня-квітня на території населених пунктів Кіцманської ОТГ: м.Кіцмань, с.Суховерхів, с.Давидівці, с.Лашківка, с.Витилівка та с.Шипинці триває місячник благоустрою та санітарної очистки.

Субсидію грошима з 1 березня отримають 4 мільйона українців

13-03-2019, 11:19

«Таких людей, які отримують субсидії, понад 4 мільйони, вони будуть отримувати субсидії у готівковій формі з 1 березня 2019 року», — повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева під час виступу у Верховній Раді.
Субсидіанти-пенсіонери отримають субсидію одночасно з пенсією, іншим гроші нарахують на рахунок в банку.
Субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в грошовій формі в Ощадбанку з вівторка, 12 березня. Про це повідомляє прес-служба банку. Зазначається, що якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, на нього буде зарахована субсидія. В іншому випадку, субсидіантам потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті або в контакт-центрі банку. Водночас субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок в звичайні терміни. Нагадаємо, в лютому Кабмін схвалив виплату субсидій готівкою з березня 2019 року. Протягом весни Укрпошта буде доставляти монетизовані субсидії більш ніж мільйону пенсіонерів.

У Шипинецькій школі після капітального ремонту відкрили басейн

12-03-2019, 11:30

11 березня у Шипинецькому закладі загальної середньої освіти знову введено в дію шкільний басейн.
На цій справді непересічній події, адже це перший на Кіцманщині і єдиний серед об’єднаних територіальних громад області басейн, були присутні перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, депутат Верховної Ради України Іван Рибак, в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк, заступник директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко, міський голова Сергій Булега, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар, керівник Кіцманської місцевої прокуратури Андрій Никифорук, гостинно вітали на шипинецькій землі в.о.старости Шипинецького старостинського округу Василь Нявчук та директор Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Віктор Абрамович.
Після урочистої зустрічі та вітальних виступів стрічку оновленого басейну перерізали учні школи.

Чотири роки і чотири дні прослужила в добровольчому батальйоні в зоні АТО Марина Гуцуляк з Суховерхова

11-03-2019, 09:35

Кажуть, у війни не жіноче обличчя. Але, прагнучи захистити рідну землю, на Сході України служать тисячі жінок — добровольців, військових, медиків… Гарні і тендітні, вони несуть нелегку службу на рівні із чоловіками, своїм прикладом спростовуючи міф про «слабку стать». Одна з таких жінок — Марина Гуцуляк з Суховерхова, яка, маючи маленьку донечку, пішла на фронт з переконанням, що має захистити Україну, щоб її дитина та мільйони інших українців мали майбутнє в своїй державі. — Як молода жінка, яка не була військовозобов’язаною, і навіть зброї у руках раніше не тримала, зважилась на таке кардинальне рішення і пішла в добробат? — Все почалося з того, що я, отримавши юридичну освіту, почала допомагати знайомим оформляти документи для служби в добровольчому батальйоні. Тоді й зрозуміла – не можу перечікувати тут, поки на Сході вирішується доля України.
Читайте більше про суховерхівчанку у статті "Вільного життя".

З травня 2019 року загальний обсяг спожитої у багатоквартирному будинку холодної води буде розподілятися між споживачами

06-03-2019, 14:30

Шановні споживачі, поставтеся до цієї інформації з розумінням, щоб додаткове нарахування вартості за використану воду для вас не було несподіваним.
З 2007 р. багатоквартирні житлові будинки з централізованим водопостачанням оснащені загальнобудинковим лічильником холодної води (вузлом комерційного обліку), а всі квартири квартирними лічильника холодної води (вузлами розподільного обліку)
На підставі пункту 4 частини другої ст.4 Закону України «Про житлово- комунальні послуги», ст.10 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» відповідно до розділу Х «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» затвердженої наказом Мінрегіонрозвитку від 22.11.2018 р. №315 та зареєстрованої в Мін’юсті України 28.12.2018 р. за №1502/32954, починаючи з травня місяця 2019 року буде проводитися розподіл між споживачами обсягів спожитої у будинку холодної води.

← НАСТУПНІ ЗАПИСИ
ПОПЕРЕДНІ ЗАПИСИ →