Головна > Новини > В Шипинецькому Будинку культури зорганізували благодійний майстер-клас з миловаріння

13-03-2019, 17:05

Великий піст є часом каяття та молитов, часом благочинства і милосердя.

Саме з добрих справ розпочали піст шипинчанки, які беруть активну участь у житті села.

Протягом 4-6 березня в Шипинецькому будинку культури проводились майстер-класи з миловаріння для учнів школи. Усі бажаючі могли зробити своїми руками подарунок близьким до свята 8 Березня і долучитись до акції милосердя.

Кошти зібрані під час майстер-класів, передані працівнику школи, яка зараз на заслуженому відпочинку і постійно хворіє.

Активні шипинчанки й надалі планують працювати для розквіту села. Попереду ще багато цікавих ідей і задумів.