Головна > Новини > На території Кіцманської ОТГ протягом березня-квітня триває місячник благоустрою та санітарної очистки

13-03-2019, 16:57

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кіцманської міської ради було заслухано інформацію заступника міського голови з питань організаційно-господарської діяльності Ярослава Гешка «Про організацію проведення  на території Кіцманської ОТГ місячника благоустрою та санітарної очистки».

Відповідно до Закону України «Про благоустрій  населених  пунктів» та розпорядження Кіцманської райдержадміністрації «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кіцманського району в 2019 році», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з  метою наведення  належного  санітарного  стану  в населених  пунктах  Кіцманської  ОТГ  та  забезпечення  санітарно-екологічного  благополуччя  протягом березня-квітня на території населених пунктів Кіцманської ОТГ: м.Кіцмань, с.Суховерхів, с.Давидівці, с.Лашківка, с.Витилівка та с.Шипинці  триває місячник  благоустрою та санітарної очистки.

Також затверджено заходи з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Кіцманської ОТГ, який буде вжито під час місячника.

З А Х О Д И

з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Кіцманської ОТГ

З А Х О Д И

Відповідальні за виконання