Головна > Публічна Інформація > Рішення Ради > XVІІ сесія Кіцманської міської ради VIII скликання від 25.03.2022 року > Р І Ш Е Н Н Я № 138/3 Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Петруник Марії Іванівні, без підпису суміжних землевласників Кошмана В.І, Андрощук С. В. та Лютик Г.В.
Публічна Інформація / Рішення Ради / Xvіі Сесія Кіцманської Міської Ради VIII Скликання Від 25.03.2022 Року

01-04-2022, 14:40

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ XVІІ СЕСІЯ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ ВІД 25.03.2022 РОКУ →