Головна > Публічна Інформація > Рішення Виконкому > Про надання згоди неповнолітній ОСОБА 1, *** року народження, яка діє за згодою батьків – ОСОБА 2, *** року народження та ОСОБА 3, *** року народження, на прийняття в дар житлового будинку, земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованих за адресою: АДРЕСА1, с. Давидівці, земельної ділянки площею 0,0288 га для ведення особистого селянського господарства в с. Давидівці та земельної ділянки площею 0,1336 га для ведення особистого селянського господарства в с. Давидівці, урочище «Терне»
Публічна Інформація / Рішення Виконкому

20-01-2023, 16:21