КОНТАКТИ
Кіцманьська Мicька Рада ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Головна > Новини > Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє 01/11/2016
НОВИНИ

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє 01/11/2016

01-11-2016, 13:44

Про лісоматеріали, переміщені через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС упродовж жовтня


У жовтні 2016 року через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС переміщено 99,3 тис. тонн лісоматеріалів (товарні позиції 4401, 4403), що на 28,3% менше, ніж у жовтні 2015 року.

Обсяг експортованої через пункти пропуску буковинської митниці лісосировини у звітному періоді поточного року становив 68,1 тис. тонн, що вдвічі менше минулорічного показника, який становив 138,1 тис. тонн.

92,9% деревини (63,3 тис. тонн), переміщеної через кордон у зоні діяльності Чернівецької митниці ДФС, у митному відношенні оформлено іншими митницями ДФС: Житомирською – 25,2 тис. тонн (37,0%), Київською – 12,1 тис. тонн (17,8%), Рівненською – 10,7 тис. тонн (15,8%), Тернопільською – 4,5 тис. тонн (6,6%), Волинською – 3,1 тис. тонн (4,6%), Львівською та Хмельницькою – по 2 тис. тонн (2,9%), Чернігівською – 1,7 тис. тонн (2,6%), Вінницькою – 0,9 тис. тонн (1,2%), Івано-Франківською – 0,4 тис. тонн (0,5%), Черкаською, Полтавською та Сумською – по 0,2 тис. тонн (0,3%), Київською міською – 0,02 тис. тонн (0,03%).

Детальніше за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/272340.html

До державної скарбниці буковинська митниця перерахувала понад 220 млн. грн.


Чернівецька митниця ДФС наполегливо працює у напрямку виконання однієї з головних функцій митного органу – наповнення Державного бюджету.
Упродовж жовтня поточного року фактичне виконання індикативних показників становить 220 442, 7 тис. грн., тобто 146, 6 % від плану. Понад два роки Чернівецька митниця досягає значних успіхів у забезпеченні надходжень до державної скарбниці. Середній показник по перевиконанню планових надходжень становить 20-30 %.
Нагадаємо, що з вересня 2015 року у чотирьох областях країни, у тому числі й Чернівецькій, запроваджено експеримент, що має на меті забезпечити виконання ремонтних робіт на дорогах державного значення за рахунок 50% перевиконання планових надходжень митницями визначених областей.
«Результат перерозподілу коштів державного бюджету на цільовий фонд Чернівецької області кожен із буковинців може оцінити самостійно. Хочу наголосити, – зауважує Микола Михайлович, – що лише у цьому місяці на ремонт доріг має бути спрямовано близько 47 млн. грн. З початку експерименту станом на 31 жовтня поточного року Чернівецька митниця ДФС перевиконала планові показники на 706 млн. грн., а це значить, що фактично на ремонт доріг загального користування державного значення до спецфонду обласного бюджету має надійти понад 353 млн. грн.»

До уваги платників податків!
Термін дії сертифікатів електронних ключів – два роки!


Наголошують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та нагадують, що з 01 листопада 2013 року було подовжено термін дії посилених сертифікатів ключів – до двох років з моменту їх формування.
Відповідно до положень Регламенту АЦСК ІДД посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://acskidd.gov.ua).
Відтак, фахівці фіскального відомства звертають увагу користувачів, для завчасного здійснення процедури повторної генерації електронних ключів, у зв'язку з закінченням терміну дії сертифікатів і особистих ключів, платникам податків варто перевірити їх термін дії.
Буковинці можуть оформити сертифікати електронних ключів у відділі реєстрації ключів Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС, який діє при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А» кабінет №110.

Фізичні особи - платники єдиного податку можуть надавати бухгалтерські послуги


Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області наголошують, відповідно до пп. 291.5.2 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України не можуть бути платникам єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність у сфері аудиту.

Згідно із ст. 3 Закону України від 22 квітня 1993 року № 3125-XII «Про аудиторську діяльність» із змінами та доповненнями аудит – це перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

При цьому, ст. 1 Закону України 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» із змінами та доповненнями визначено, що бухгалтерський облік – це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.

Проте, враховуючи, що діяльність у сфері бухгалтерського обліку та діяльність у сфері аудиту за своєю сутністю є різними видами діяльності, то фізичні особи – підприємці, які надають виключно бухгалтерські послуги мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування та бути платникам єдиного податку. 

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →