Установи, Організації, Підприємства

Начальник відділу культури,
національностей та релігій
imageТощук Оксана Дмитрівна

Районний Будинок народної творчості та дозвілля

Кіцманська музична школа ім.В.Івасюка

Кіцманська музична школа ім. В.Івасюка  є  початковою  ланкою спеціалізованої мистецької освіти,  належить  до системи позашкільної освіти (шкіл естетичного виховання).

Засновником музичної школи є  Кіцманська  районна  рада.

Підпорядковується відділу культури, національностей та релігій  Кіцманської  районної державної адміністрації.

Відповідно  до  рішення Чернівецької Регіональної експертної  ради з ліцензування  та  атестації закладів освіти  в  2009 році школа  атестована з відзнакою. школа школа2

Адреса: вул. Червоноармійська, 7 , м.  Кіцмань,  Чернівецька  область, 59300

Директор школи:  Мігірюк Ірина Василівна 20150205_165007

Кіцманська Художня Школа

hudКіцманська художня школа є початковою ланкою спеціалізованої мистецької освіти, належить до системи позашкільної освіти (шкіл естетичного виховання)

Відкрита у 1976 році. (Наказ облуправління культури № 152 від 13.08.1976р. та рішення райвиконкому 270/16 від 20.08.1976р.)

Засновником художньої школи є Кіцманська районна рада.

Підпорядковується відділу культури, національностей та релігій Кіцманської районної державної адміністрації.

Відповідно до рішення Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти, протокол № 72, 22 грудня 2009 року атестовано з відзнакою.

Адреса школи: вул. Шевченка, 4, м. Кіцмань Чернівецька обл. 59300, тел. 2-19-31

hud1 Директор школи: Мороз Георгій Васильович

В школі викладаються наступні предмети: Рисунок, Живопис, Композиція, Скульптура, Історія мистецтв, Предмет за вибором, Пленерна практика

Центральна бібліотечна система

Кіцманський історико – краєзнавчий музей (філіал Чернівецького краєзнавчого музею)

59300 Кіцмань вул. Незалежності, № 48

Створений 1982р. Площа 325м.кв. Загальна кількість  експонатів – 2674.  Має 5 експозиційних залів: «Виставковий» (живопис художників Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. Шкрібляка;  виставка присвячена Оресту Моргочу – в’язню сталінських таборів, всесвітньо відомому скрипковому майстру, громадському діячу); другий зал  «Історії Кіцманщини», (предмети побуту, народний одяг ХІХ – ХХст.); третій – «Володимира Івасюка, композитора»; четвертий – «Зал Другої Світової війни»; п’ятий – «Зал УПА».

Савчук Оксана Василівна

Працює З 9 год. до 17год.30 хв. Вихідний: Неділя, понеділок