Головна > Новини > Дорогі наші освітяни та викладачі мистецьких шкіл Кіцманської територіальної громади!📚🖋️🎶🎨

04-10-2024, 15:45

📚🖋️🎶🎨
🔹Шлемо найщиріші вітання в переддень професійного свята – Дня працівника освіти!🎉💐
🔹Учителю довіряють найцінніше – дитину. Кожен з Вас щоденно плекає серця та душі молодого покоління - нашого майбутнього, в умовах непростого сьогодення.
І незважаючи на труднощі, навчання в закладах міста триває, адже всі згуртовані та об’єднані спільною метою вчителі, вихователі, викладачі, майстри сумлінно виконують свій професійний обов’язок.
🔹Всім працівникам навчальних закладів, вчителям та педагогам Кіцманської територіальної громади висловлюємо щиру подяку за невтомну працю і терпіння, важливі життєві знання, якими Ви щодня наповнюєте дітей та любов, яку даруєте кожному з них.
🔹Нехай не вичерпується доброта Ваших сердець, множиться радість від успіхів Ваших учнів. Бажаємо, щоб завжди Вас зігрівала пошана вихованців і їхніх батьків.
🔹Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, нехай вдаються Вам найсміливіші задуми, а педагогічна свобода окриляє у повсякденному житті. Щастя й миру Вам та Вашим родинам!🫶🏼
З повагою і найкращими побажаннями
Сергій БУЛЕГА
міський голова
Кіцманської міської територіальної громади.