Головна > Новини > ГО "За краще соціальне майбутнє", БФ "HELP FOR UKRAINE" шукають двох психологів до Центру життєстійкості, який буде знаходитись в м.Кіцмань.

16-09-2024, 10:30

ГО "За краще соціальне майбутнє", БФ "HELP FOR UKRAINE" шукають двох психологів до Центру життєстійкості, який буде знаходитись в м.Кіцмань. Центр життєстійкості — це державний проєкт, спрямований на підвищення життєстійкості серед різних верств населення, зокрема найбільш уразливих. У цей складний час ви маєте можливість долучитися та допомагати своїм співвітчизникам!

Вимоги до кандидатів:
Освіта психолога не нижче ступеня бакалавра;
Бажаний досвід у сфері надання психологічних чи соціальних послуг.
Якщо у вас ще немає досвіду, але є диплом психолога, ми запрошуємо вас здобути необхідний досвід разом із нами.
Заробітна плата: 20 000 грн.
З усіх питань звертайтесь за телефоном: 063 665 4677 (Володимир Сергійович).