Головна > Новини > ❗Шановна громадо❗

❗Шановна громадо❗

24-07-2024, 11:46

❗Шановна громадо❗

🔸Повідомляємо, що на численні звернення громадян, міська рада звернулася до керівництва АТ "Чернівціобленерго" щодо дотримання графіку відключень та можливості збільшення годин заживлення, оскільки в людей виходить з ладу побутова техніка, псується вміст холодильників та морозильних камер.

🔸Також вказали у зверненні на справедливий розподіл відключення електроенергії для всіх районів міста Кіцмань, оскільки половина міста безперервно залишається заживленою, в той час як інша половина міста потерпає від перманентної відсутності світла.
Окрім того, наголосили на важливості безперебійного заживлення КНП "Кіцманська БЛІЛ".

🔸Сподіваємося, що звернення буде розглянуто якомога швидше та будуть вжиті відповідні заходи.