Головна > Новини > 🕯️Сьогодні в Лашківці попрощалися з Героєм, солдатом МАКОВІЙЧУКОМ Іваном Денисовичем (20.07.1980 р. - 09.07.2024 р.), що загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання захищаючи нас від окупантів.

14-07-2024, 15:42

Розділити біль втрати та провести і останню дорогу нашого захисника прийшла його велика родина, мати, брати та сестри, друзі, знайомі, односельчани, військовослужбовці та волонтери, працівники та керівництво міської ради.
Від імені всіх жителів громади висловлюємо щирі співчуття згорьованій родині нашого Героя Івана, низький уклін та шана, хай Бог допомагає Вам в цю скрутну хвилину, зміцнить Ваше серце, дасть силу перетерпіти цю болючу втрату та допоможе навчитися жити з цим горем.
🇺🇦Вічна пам'ять, честь і слава Герою України!🙏🏻