Головна > Новини > 🕯️Сьогодні скорботний день для усіх жителів громади.

🕯️Сьогодні скорботний день для усіх жителів громади.

11-07-2024, 14:18

🕯️Сьогодні скорботний день для усіх жителів громади.
У Кіцмані відбулася церемонія прощання з Героєм, солдатом КИФРЯКОМ Олександром Олександровичем (29.03.1995 р. – 01.03.2024 р.), уродженцем с. Витилівка.
🔹Військовослужбовець загинув захищаючи Батьківщину на Донеччині під час виконання бойового завдання.
🔹Віддати останню шану та попрощатися із Героєм прийшли родина, друзі, знайомі, духовенство Буковини, побратими, військовослужбовці, небайдужі жителі нашої громади, працівники та керівництво міської ради, волонтери.
🔹Всією Кіцманською громадою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна, хай Бог допоможе пережити цю болючу, гірку та непоправну втрату.
🇺🇦Вічна пам'ять, честь і слава Герою України!🙏🏻