Головна > Новини > Комунікаційна рамка для ЦНАПів про еВОД

Комунікаційна рамка для ЦНАПів про еВОД

08-07-2024, 09:27

Комунікаційна рамка для ЦНАПів про еВОД

Що робити, якщо втратив еВОД?
У разі втрати документа - ви можете звернутися до будь-якого ЦНАПу повторно, пройти процедуру уточнення даних і знову отримати документ. Або ж скористатися застосунком Резерв+
Яку юридичну силу має документ?
Військово-обліковий документ в електронній та у паперовій формах мають однакову юридичну силу. При необхідності надати для перевірки військово-обліковий документ - достатньо показати QR-код. Після сканування коду спеціальними технічними засобами - вся вище-перерахована інформація зʼявиться на екрані ініціатора перевірки.
Строк дії військово-облікового документа в електронній формі становить не більше одного року з дати його формування.У разі коли відомості про заявника на момент зчитування не відповідають відомостям, що містяться в ЄДРПВР, військово-обліковий документ вважається недійсним.