Головна > Новини > Вшановуємо пам'яті в день народження захисника Андрія Келі

Вшановуємо пам'яті в день народження захисника Андрія Келі

01-07-2024, 15:01

🕯️І знову вшановуємо пам'ять в день народження нашого молодого Героя-захисника Келі Андрія Аркадійовича, жителя м. Кіцмань, який сьогодні міг би святкувати свій ювілей, славне 30-річчя і як прикро усвідомлювати, що радість цієї події ніхто з ним більше ніколи не розділить.😭
Молоде життя нашого земляка обірвалося 17 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області🇺🇦.
Ми висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого Героя, розділяючи їхній біль тяжкої і непоправної втрати.
Від імені всієї громади, сьогодні на Алею Слави прийшли міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш, щоб вшанувати пам'ять Андрія, запалити свічку, покласти квіти, подякувати.
Світла пам'ять, честь і шана полеглому Герою! 🕯️🇺🇦