Головна > Новини > Шановна Кіцманська громадо!💐

28-06-2024, 14:46

Шановна Кіцманська громадо!

💐
Щиро вітаю вас із святом – Днем Конституції України, що символізує національне єднання, незалежність та ствердження демократичних засад.
У цей непростий час для нашої держави, саме Конституція України, як основний закон має залишатися фундаментальною основою боротьби за збереження нашої єдності, демократії, законності та правопорядку, адже Конституція України є гарантом здійснення об’єктивного та незалежного правосуддя.
На превеликий жаль, сьогодні, як і останні сотні років, ми змушені доводити та відстоювати права і свободи у війні з російським агресором.
Хочу висловити щиру подяка всім, хто зараз на полях битв стоїть стіною, ціною власного життя, та захищає мирне населення від окупації. Також дякую всім, хто на трудовому фронті за самовідданість та наполегливу працю заради спільної мети - перемоги!
Бажаю всім міцного здоров’я, безмежного щастя, ясного і мирного неба та беззаперечної віри у славне майбутнє України!
Нехай на нашій землі запанує мир!
Слава Україні! 🇺🇦
З повагою,