Головна > Новини > 27 червня в малому залі Кіцманської міської ради відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

27-06-2024, 14:29

▫️27 червня в малому залі Кіцманської міської ради відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Сьогодні на порядку денному комісії було 6 питань.
▫️Зокрема, було розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання згоди на укладення договору дарування на житловий будинок, про припинення піклування над неповнолітнім, питань щодо надання статусу дитини яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про встановлення опіки над малолітніми дітьми і т.д.