Головна > Новини > 🕯️Живим ланцюгом шани Кіцманська громада зустріла навколішках полеглого у війні Героя КОРОЛЯ Андрія Вікторовича.

24-06-2024, 09:39

Територією нашої громади траурний кортеж сьогодні, 24 червня, рухався до рідного дому воїна в с. Валява.
З сумом та болем земляки проводжали його в останню дорогу додому, низько вклоняючись подвигу Героя.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, побратимам.
Світла і вічна пам'ять захиснику нашої держави! 🇺🇦
❗Чин похорону відбудеться завтра, 25 червня. Початок о 10 годині на родинному обійсті.