Головна > Новини > Щирі вітання всім державним службовцям України в день професійного свята - Дня державної служби України! 🇺🇦

23-06-2024, 09:36

🇺🇦
Сьогодні, коли Україна бореться за незалежність та свободу, коли сотні тисяч українських солдат зі зброєю захищають державу і народ від зазіхань країни-агресора, держслужбовці повинні робити усе належне, щоб державні інституції функціонували стабільно та надійно. Загарбницька війна з боку рф та загрози самому існуванню держави вимагають бути ще більш професійними, відповідальними, принциповими, дієвими та ефективними.
Вдячний всім фахівцям, які сьогодні продовжують виконувати свої обов’язки та роблять важливий внесок у розвиток та функціонування нашої держави.
Віримо, що Україна неодмінно переможе, а усі загрози залишаться в минулому.
Бажаю усім міцного здоров'я, родинного затишку та благополуччя, витримки, сили та енергії, мирного неба, нехай кожне досягнення буде на благо нашої України.
Слава Україні!🇺🇦
міський голова