Головна > Новини > Сьогодні 19 червня за участю міського голови відбулася нарада про виконання бюджету громади та погашення заборгованості по бюджетних платежах.

19-06-2024, 11:21

🔹Сьогодні 19 червня за участю міського голови відбулася нарада про виконання бюджету громади та погашення заборгованості по бюджетних платежах.
🔹На нараді присутні розглянули кілька важливих питань. Зокрема з доповіддю про виконання бюджету громади за 5 місяців 2024 року та про погашення заборгованості по бюджетних платежах станом на 1 червня 2024 року виступив начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Юрій Косар.