Головна > Новини > Сьогодні до міської ради завітали поважні гості - маленькі та прекрасні вихованці ЗДО "Веселка" зі своєю вихователькою Олесею Гулій.🌸🤩

07-06-2024, 12:27

🌸🤩
Міський голова Сергій Булега радо зустрів юних відвідувачів у свому кабінеті. Дітки уважно розглядали робоче місце, предмети, що знаходились на столі, оглядали різні куточки міста через камери спостереження.
Далі Сергій Борисович провів нараду з середньою групою Кіцманського ЗДО, де на порядку денному було кілька важливих питань.
🔸Спершу обговорили проблемні питання, що стосувалися нашого міста. Діти по черзі озвучували свої побажання щодо того, яким би вони хотіли бачити наш Кіцмань - "гарним", "квітучим", "чистим", потім обговорили хвилюючі питання, що стосувалися безпосереднього садка. 🔸Далі Сергій Борисович повідомив, що сьогодні буде розмовляти з військослужбовцями нашої громади, які на даний момент перебувають на лінії фронту та захищають Україну від окупантів і дітки одразу передали безліч щемливих слів і побажань здоров'я, сили, мужності, витримки, щоб їм не бракувало їжі і зброї, щоб поверталися живими і неушкодженими додому та щиро подякували за захист.
🔸Наприкінці наради всі дітки висловили свої сподівання та очікування від літа.🌞Хтось висловив бажання піти на річку, хтось басейн, хтось побажав цілу купу морозива, хтось іграшки, а ще дітки висловили сподівання, що на них цього літа перестануть летіти ракети.🥹
Далі екскурсія перемістилася до малої зали Кіцманської міської ради. Олеся Іванівна доступно і чітко пояснювала діткам де вони знаходяться та чим займаються люди, які працюють в Кіцманській міській раді.
Щиро дякуємо чудовим гостям, що завітали до міської ради на екскурсію та розбавили буденну робочу атмосферу своєю присутністю.☀️😍🥰