Головна > Новини > В с. Кліводин організували відновлення пам'ятника, який було встановлено на честь загиблих воїнів в Першій світовій війні (1914 - 1918).

12-06-2024, 12:18

Староста села Володимир Верстюк висловлює щиру подяку меценатам, небайдужим односельчанам - Рожку Дмитру, Гандабурі Василю та Запотічному Вадиму, а також людям, які у свій вільний час, з власної ініціативи облаштували територію навколо пам'ятника та сам пам'ятник - Отець Іван, Верстюк Сергій, Тофан Іван та Федоряк Павло.
Щира вам всім вдячність та повага!👏🏼
Слава Україні!🇺🇦