Головна > Новини > В Кіцманському ліцеї №1 сьогодні пролунав останній дзвоник

В Кіцманському ліцеї №1 сьогодні пролунав останній дзвоник

31-05-2024, 14:24

🔔 Урочистості останнього дзвоника залишаються однією із важливих подій в житті школяра. Це ті дні, які запам'ятовуються, адже для когось останній дзвінок символізує настання літньої перерви, відпочинку, а для когось він лунає сьогодні востаннє, тому саме сьогоднішній останній дзвінок запам’ятається випускникам назавжди.
💐В Кіцманському ліцеї №1 сьогодні пролунав останній дзвоник, який оголосив учням про початок канікул, а випускникам-про старт дорослого життя. Аби розділити радість свята та привітати школярів на урочистості прийшли батьки, вчителі, керівництво громади, близькі та рідні школярів, друзі.
💐З вітальним словом до учнів та випускників звернувся міський голова Сергій Булега, побажав всім учням мирних та спокійних літніх канікул, а випускникам – ставити в житті перед собою мету і щоденною наполегливою працею йти до неї, після чого провів нагородження грамотами Кіцманської міської ради вчителів та учнів з нагоди останнього дзвоника.🏆
💐Директор Кіцманського ліцею №1 Руслана Костюк та класний керівник Оксана Шевчук також привітали учнів школи із закінченням навчального року, подякувала за плідну працю дітям і вчителям та за підтримку і сприяння батькам. Окремо звернулися до випускників з побажаннями здоров'я, щастя, незмінної вдачі та здійснення мрій в їхньому дорослому житті.
🎵Порадували виступи талановитих діток школи, а також ніхто не міг стримати сліз від прощальних слів рідному навчальному закладу від випускників, адже прощаючись з вчителями, діти назавжди залишають у стінах рідного навчального закладу частинку свого серця. 🥹
💐Бажаємо вихованцям ліцею веселих та безпечних канікул, з новими силами та радістю повертатися до навчання з вересня, де свято Першого дзвоника збере усіх на подвір’ї рідної школи.
Випускникам шлемо щирі вітання із закінченням старшої школи та вступом в іншу школу під назвою "доросле життя". В добрий час!💛💙