Головна > Новини > 🔹28 травня в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади🔹

🔹28 травня в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади🔹

28-05-2024, 11:48

🔹28 травня в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади🔹
🔹У цей складний час Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду комунікації з мешканцями та підтримування порядку, щоб запобігати правопорушенням і злочинам, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у різних ситуаціях, адже саме від вміння приймати правильні рішення залежить спокій мешканці громади. Саме тому професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших.
🔹Тож у цей день хочемо щиро привітати поліцейських офіцерів Кіцманської міської територіальної громади з професійним святом!🎉
🔹Бажаємо Вам легкої служби, щоб кожен громадянин бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника.
Нехай Вас супроводжує удача, хай в майбутньому чекає багато професійні успіхів та здобутків.
Міцного здоров'я, безмежного щастя, сміливості, мужності, підтримки від близьких, мирного неба та Божої опіки!
З повагою та вдячністю,
міський голова