❗Шановна громадо❗
28-05-2024, 11:43
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Шановна громадо
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![🔅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t12/1/16/1f505.png)
В зв'язку із ситуацією, що склалася в енергосистемі України, звертаюся до жителів громади з проханням розглянути мою ініціативу щодо вживання заходів з економії електроенергії у вигляді тимчасової відмови від вечірнього вуличного освітлення в літній період на території нашої громади.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
Сьогодні, як ніколи, потрібно консолідувати зусилля і зробити свій внесок у покращення та стабілізацію ситуації в енергетичній сфері нашої країни шляхом раціонального використання енергоресурсів.
![🔆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
Пропонуємо перейти в ТЕЛЕГРАМ канал Кіцманської громади та взяти участь в анонімному опитуванні щодо тимчасової відмови від вечірнього вуличного освітлення в літній період за посиланням
![⬇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/2b07.png)
Будемо вдячні за висловлення позиції відповідно до якої буде прийматися дане рішення!
З повагою,
міський голова
Кіцманської міської територіальної громади
Сергій Булега