Головна > Новини > Благодійний (звітній) концерт Кіцманської музичної школи ім. В. Івасюка "Захистимо Україну музикою"

11-05-2024, 16:59

🎶 Вчора вихованці нашої Кіцманської музичної школи ім. В. Івасюка дарували емоційне і яскраве музично свято під час звітного концерту своїм слухачам - батькам, викладачам і всім присутнім у залі.

🎵Концерт був не тільки звітнім, але й благодійним під назвою "Захистимо Україну музикою", і кожен з присутніх мав змогу пожертвувавши посильну суму в скриньку, кошти з якої обов'язково будуть перенаправлені на потреби ЗСУ.

🎼У виконанні юних музикантів різних відділів звучали як класичні твори так і сучасні композиції.

👏🏼З вітальним словом виступив секретар Кіцманської міської ради Іван Семенюк і Тетяна Петришина - завідувач навчального методичного відділу працівників мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації Буковинського центру культури і мистецтва, котра також вручила грамоти учням за призові місця в обласних конкурсах і подяки викладачам, які доклали зусиль до підготовки.

🫶🏼💐Щиро дякуємо всім діткам та викладачам за прекрасне свято музики!

🇺🇦Дякуємо нашим Героям-захисникам за мирне небо!