Головна > Новини > 26 квітня 2024 року відбувся семінар-нарада щодо обговорення проєкту Плану управління річковими басейном Дунаю (суббасейни Пруту та Сірету)

29-04-2024, 11:16

26 квітня 2024 року відбувся семінар-нарада щодо обговорення проєкту Плану управління річковими басейном Дунаю (суббасейни Пруту та Сірету).

Зокрема, обговорено Програму заходів для річкового басейну Дунаю (суббасейнів Пруту та Сірету).
Участь в обговорені взяв участь начальник відділу житлово-комунального господарства та охорони довкілля Кіцманської міської ради - Родіон Лисак.
Відповідно до однієї із вимог вступу України в ЄС пріоритетним є зменшення забрудення поверхневих та підземних вод.
Програмою заходів передбачено будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд в населених пунктах Кіцманської громади, а саме: Суховерхів (з приєднанням с. Кліводин), Ошихліби ( з приєднанням с. Іванківці і с. Гаврилівці), с. Шипинці та реконструкція очисних споруд м. Кіцмань із приєднанням сіл Валява, Лашківка, Витилівка.