Головна > Новини > Вчора, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської міської ради провела робочу нараду з керівниками закладів освіти громади.

19-04-2024, 13:10

До порядку денного були включені питання: презентація освітньо-інформаційної платформи «Eddy”, аналіз показників звітності формування звітів у встановлені терміни та проблемні питання, що виникають під час формування звітів у електронному вигляді, формування мережі профільних ліцеїв та дотримання критеріїв та вимог при реформуванні освітньої галузі, аналіз показників діяльності за 2023 та 1 кв. 2024 року та функціонування закладів освіти, проблемні питання під час організації харчування у закладах освіти громади.
Нарада пройшла у форматі діалогу. За результатами наради доведені доручення та відповідні рекомендацї.