Головна > Новини > 4 квітня в малому залі міської ради відбулося планове підсумкове засідання атестаційної комісії II рівня відділу освіти молоді та спорту Кіцманської міської ради.

05-04-2024, 14:50

Відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 №805, атестаційна комісія II рівня атестувала педагогічних працівників та керівників закладів освіти у яких менше 15 педагогів і які не мають власних атестаційних комісій.
У 2023-2024 навчальному році атестаційною комісією II рівня атестувалися 16 педагогічних працівників закладів освіти Кіцманської міської ради на відповідність займаним посадам, кваліфікаційним категоріям, педагогічним званням, а також на присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.
Зокрема атестувалися 7 педагогів закладів дошкільної освіти (ЗДО), 3 директори закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), 4 директора закладів дошкільної освіти та 2 фахівці інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ).