Головна > Новини > Сьогодні, 5 квітня, своє день народження святкував би наш захисник, військовослужбовець Букатка Юрій Леонідович (с. Гаврилівці), та на жаль йому не судилося дожити до цього дня.

05-04-2024, 12:24

🕯️
Зі свічкою пам'яті та траурними квітами віддати шану нашому захиснику на Алею Слави прийшли міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш.
Спочивай з Богом, воїне! Вічна пам'ять! 🕯️ 🇺🇦