Головна > Новини > Встановлення опіки над повнолітніми особами цивільна дієздатність яких обмежена

Встановлення опіки над повнолітніми особами цивільна дієздатність яких обмежена

03-04-2024, 14:31

Встановлення опіки над повнолітніми особами цивільна дієздатність яких обмежена
▪️Внаслідок інтелектуальної недостатності або стійких психічних розладів є особи, які не усвідомлюють значення своїх дій та не можуть керувати ними, чим наражають своє життя та життя оточуючих на небезпеку.
▪️З метою вирішення соціально-побутових питань, захисту майнових прав та інтересів таких громадян шляхом встановлення опіки над ними, в Кіцманській міській територіальній громаді діє опікунська рада при органі опіки та піклуванні Кіцманської міської ради.
▪️2 квітня 2024р. відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Кіцманської міської ради. На засіданні розглянуто п’ять заяв мешканців Кіцманської міської територіальної громади про доцільність призначення їх опікунами над повнолітніми особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.