Головна > Новини > 2 квітня 2024 року проведено рейд в м. Кіцмань та с. Кліводин з метою перевірки виконання рішень Комісії з питань захисту прав дитини

03-04-2024, 14:15

▪️2 квітня 2024 року працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з поліцейським офіцером громади та інспектором ювенальної превенції проведено рейд в м. Кіцмань та с. Кліводин з метою перевірки виконання 2 рішень Комісії з питань захисту прав дитини, обстеження умов проживання малолітньої дитини та контролю за приведенням житла в належний стан для можливості повернення матері з дітьми. За результатом виїзду складено акт оцінки безпеки та тимчасово влаштовано малолітню дитину в родину родичів до вирішення в судовому порядку питання позбавлення матері батьківських прав.
▪️Також, було обстежено умови проживання 7 дітей в 3 родинах, з батьками проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства та жорстоке поводження з дітьми.