Головна > Новини > Сьогодні відбулася робоча нарада міського голови Сергія Булеги із старостами сіл Кіцманської громади

02-04-2024, 14:12

▪️Сьогодні відбулася робоча нарада міського голови Сергія Булеги із старостами сіл Кіцманської громади.
▪️В ході спілкування, старости озвучили проблемні моменти, які виникли в старостинських округах та спільно з міським головою намітили шляхи вирішення даних питань.
▪️В розмові акцентувалося проведення місячника санітарної очистки і благоустрою населених пунктів та стан доріг нашої громади.
▪️За результатами наради прийнято відповідні рішення.