Головна > Новини > 28 березня в малій залі засідань Кіцманської міської ради відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

29-03-2024, 09:52

🔹28 березня в малій залі засідань Кіцманської міської ради відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, в ході якого розглянуто 8 питань.
🔹Зокрема, було розглянуто кілька питань, що стосувалися захисту житлових і майнових прав дітей та питання щодо надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.
🔹Окрім того, на Комісії було затверджено нові та переглянуто затверджені раніше індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийнято рішення про постановку на облік 2 дітей, мати яких неналежно виконує батьківські обов’язки та залишено без розгляду питання припинення піклування над дитиною.
🔹По всіх питаннях прийнято відповідні рішення та захищено права та інтереси 19 дітей.