Головна > Новини > 17 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

17-03-2024, 15:54

🌷
Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. Сьогодні ЖКГ залишається однією з головних сфер, яка забезпечує комфортні умови життя тисячам людей. Це, насамперед, тепло світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса наших міст.
Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим.
В День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.
Бажаю вам, шановні комунальники і побутовики, досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

міський голова
Кіцманської територіальної громади