Головна > Новини > Сьогодні своє день народження міг би святкувати наш захисник, військовослужбовець, кіцманчанин - Турчинський Сергій Васильович, але російсько-українська війна забрала життя Героя.

02-03-2024, 11:07

🕯️🇺🇦
Зі свічкою пам’яті та траурними квітами вшанувати нашого захисника на Алеї Слави прийшли міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш.
Вся наша Кіцманська громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за незалежність нашої держави.
Світла пам’ять, честь і шана полеглому Герою!🇺🇦