Головна > Новини > Сьогодні, в невимушеній атмосфері теплих спогадів, у читальному залі Кіцманської публічної бібліотеки відбувся літературно-музичний захід «Володимир Івасюк – лицар української пісні».

01-03-2024, 15:57

▫️Сьогодні, в невимушеній атмосфері теплих спогадів, у читальному залі Кіцманської публічної бібліотеки відбувся літературно-музичний захід «Володимир Івасюк – лицар української пісні».
▫️В залі зібралися учні 10 класу ОЗО Кіцманський ліцей, працівники бібліотеки, галузі культури та жителі міста, щоб вшанувати творчість славетного сина Буковини.
▫️На заході були присутні поважні гості, однокласники Володимира Івасюка - Валерій Маначинський та Юрій Булавка і поетеса Сільва Заєць, котрі залюбки поділилися низкою історій з своєї юності, що пов’язують їх із Володимиром Івасюком, які вони досі зберігають у своїх спогадах і серцях.
▫️Музичним подарунком для запрошених поціновувачів таланту Володимира стала його легендарна композиція «Пісня буде поміж нас» у виконанні Юлії Григоряк – методиста КЗ «Кіцманська публічна бібліотека».