Головна > Новини > Покладання квітів на Алеї Слави Ларіонову Олександру Васильовичу

Покладання квітів на Алеї Слави Ларіонову Олександру Васильовичу

28-02-2024, 15:16

Сьогодні своє сорокаріччя міг би святкувати наш захисник, військовослужбовець - Ларіонов Олександр Васильович (28.02.1984-29.08.2023, с. Суховерхів), та у серпні минулого року він поклав своє життя за мирне та незалежне майбутнє України, за що ми все життя будемо у неоплатному боргу перед Героєм.

🕯️🇺🇦
Зі свічкою пам’яті та траурними квітами вшанувати нашого захисника на Алеї Слави прийшли міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш.
Хай Бог дарує Олександру вічне життя та спокій. 🙏
Світла пам’ять, честь і шана Герою!🇺🇦