Головна > Новини > Щорічно, 21 лютого, люди по всьому світу святкують Міжнародний день рідної мови.

21-02-2024, 11:25

Щорічно, 21 лютого, люди по всьому світу святкують Міжнародний день рідної мови. Свято було встановлено у листопаді 1999 року під час тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, маючи на меті захист мовної та культурної різноманітності.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося   багато з того, чим може пишатися наш народ.

Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.

Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом.

З Днем рідної мови!