Головна > Новини > Сьогодні на базі ОЗО Кіцманський ліцей відбувся другий заключний день ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кіцманської територіальної громади.

19-02-2024, 10:52

Керівництво нашої громади у складі
Сергія Булеги - міського голови Кіцманської територіальної громади, Тетяни Наконечної - начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кіцманської міської ради, Світлани Баєтул - головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Кіцманської міської ради та Івана Гешка - начальника управління молоді та спорту Чернівецької ОВА - прийшли підтримати та підбадьорити учасників.
Сьогоднішні змагання проходили з волейболу 🏐 та настільного тенісу 🏓серед юнаків та дівчат.
РЕЗУЛЬТАТИ
Волейбол (команди юнаків):
🥇І місце – ОЗО Кіцманський ліцей 1;
🥈ІІ місце – ОЗО Лашківський ліцей;
🥉ІІІ місце – Валявська гімназія-філія ОЗО Кіцманський ліцей.
Волейбол (команди дівчат):
🥇І місце – Давидівська гімназія;
🥈ІІ місце – Ошихлібський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Теніс:
🥇І місце – ОЗО Кіцманський ліцей;
🥈ІІ місце – Давидівська гімназія.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!💪🏻