Головна > Новини > Минулого тижня до Кіцманського Центру надання адміністративних послуг здійснили моніторинговий візит фахівці Благодійного Фонду «Право на захист» м. Чернівці та м. Миколаєва.

19-02-2024, 18:05

Начальник ЦНАПу Олександр Ткачук, надав інформацію, які саме соціальні послуги надаються в громаді, також розповів про ті послуги, котрі надаються іншою громадою на умовах договору про співпрацю, які звернення громадян вдається вирішувати миттєво, а які потребують значно більше часу, як формується черга на прийом в заклад і т.і.
Обговорили з благодійниками питання щодо створення громадських організацій, що дасть потужний інструмент для покращення життя мешканців в тому числі і дасть змогу швидшої інтеграції переміщених осіб в громаді.
Благодійний Фонд «Право на захист» наразі надає юридичну та психологічну консультацію, а також здійснює моніторинг по всіх громадах, що дає можливість збирати потреби переміщених осіб, а також надавати допомогу в межах своїх повноважень.