Головна > Новини > Сьогодні на базі ОЗО Кіцманський ліцей відбувся перший день ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кіцманської територіальної громади.

16-02-2024, 18:02

На змагання до учасників завітало керівництво нашої громади зі словами підтримки, побажаннями перемоги та насолоди від гри - Сергій Булега - міський голова Кіцманської територіальної громади та Тетяна Наконечна - начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської територіальної громади.
На початку спортивного свята чудовим виступом потішив хореографічний колектив ОЗО Лашківського ліцею «Step up».💃🏼🤸‍♂️
Сьогоднішні змагання проходили з фут залу ⚽️та баскетболу.🏀
6 закладів освіти представили свої команди з футзалу та 2 заклади з баскетболу.
Учасники виклалися на всі 100 % і отримали наступні результати:
Футзал
🥇І місце – ОЗО Кіцманський ліцей;
🥈ІІ місце – ОЗО Лашківський ліцей;
🥉ІІІ місце – Суховерхівська гімназія.
З баскетболу серед юнаків перемогу виборола команда ОЗО Кіцманський ліцей.🥇🏀
У понеділок на нас чекають змагання з настільного тенісу 🏓серед юнаків та дівчат і волейболу 🏐 серед юнаків та дівчат.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!💪🏻