Головна > Новини > Сьогодні, 16 лютого, вся Україна відзначає День Єднання.

Сьогодні, 16 лютого, вся Україна відзначає День Єднання.

16-02-2024, 17:57

Сьогодні, 16 лютого, вся Україна відзначає День Єднання.

Починаючи з 2022 року року за указом Президента України це свято відзначається з метою посилення консолідації українського суспільства. В умовах війни воно набуло особливого сенсу - довести всім, що ми сьогодні як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Урочистості розпочалися із підняття Державного Прапора України, який є символом незламності духу нашого народу, звучав гімн та оголошено хвилину мовчання в пам’ять про всіх полеглих у війні Героїв України.
Зі словом виступив міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та зауважив, що дане свято несе важливий сенс - показати всьому світу єдність українського народу та згуртувати українців навколо національної ідеї.
Наприкінці заходу відбулося покладання квітів та лампадок на Алеї Слави загиблим Героям Кіцманської територіальної громади де увіковічені імена наших захисників, що віддали своє життя за свободу рідної землі.
На превеликий жаль Алея доповнилася новими іменами Героїв Кіцманської громади.
Низький уклін та шана бійцям, які захищали наші кордони!
Шануймо пам’ять Героїв, не забуваймо про їх подвиг і ціну нашої свободи!
Слава нашим Героям! Слава Україні!🇺🇦