14-02-2024, 18:17

🟢Сьогодні в приміщенні малого залу Кіцманської міської ради працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу провели робочу зустріч та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості використання та особливостей функціонування вебресурсу «ЕкоЗагроза» (https://ecozagroza.gov.ua/).
🟢Обговорено основні аспекти роботи вебресурсу «ЕкоЗагроза», наголошено на важливості його використання та детально надано роз’яснення щодо порядку подання звернень в даному застосунку.
🟢Працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу закликають усіх небайдужих громадян долучатися до спільної роботи по охороні довкіллю, фіксувати порушення через вебзастосунок «ЕкоЗагроза».