Головна > Новини > ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

14-02-2024, 18:14

ОГОЛОШЕННЯ

З 12 лютого 2024р. розпочався другий етап видачі транспортної картки «Пільгова». Для отримання транспортної картки звертайтесь за адресою: м.Кіцмань, вул.Музична,10, відділ з питань соціальної роботи виконавчого комітету Кіцманської міської ради.
Також продовжується прийом документів на отримання транспортної картки «Пільгова» для таких категорій осіб: «Пенсіонер за віком», «Особа з інвалідністю І групи» та «Особа з інвалідністю ІІ групи», які отримують пенсію по інвалідності та проживають на території Кіцманської міської територіальної громади.
Для отримання транспортної картки «Пільгова» потрібно подати документи у Центр надання адміністративних послуг Кіцманської міської ради, якщо ви житель м. Кіцмань, або звернутися у старостинський округ, якщо проживаєте в селі.