Головна > Відділ Містобудування Та Архітектури > Документи Відділу Містобудування Та Архітектури > Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території щодо розміщення багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на земельній ділянці з кадастровим номером 7322510100:01:001:0466, що розташована по вул. Незалежності, 117 в м. Кіцмань Чернівецького району Чернівецької області»
Відділ Містобудування Та Архітектури / Документи Відділу Містобудування Та Архітектури

13-02-2024, 12:58

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ДОКУМЕНТИ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ →