Головна > Новини > Знову гірка звістка надійшла до Кіцманської громади з приводу втрати нашого земляка, мешканця м. Кіцмань - Кушнірюка Івана Васильовича, 16 грудня 1982 року народження.

08-02-2024, 18:10

🕯️Знову гірка звістка надійшла до Кіцманської громади з приводу втрати нашого земляка, мешканця м. Кіцмань - Кушнірюка Івана Васильовича, 16 грудня 1982 року народження.
Життя нашого захисника обірвалося 04 лютого 2024 року.
Всією громадою висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам та низько вклоняємося нашому Герою за те, що воював на полі бою за незалежність України, за наше право жити під вільним і мирним небом🇺🇦🙏🏻
❗Траурний кортеж виїжджатиме завтра з моргу м. Чернівці орієнтовно об 11:00 год❗️
Більш детальну інформацію про час прибуття повідомлятимемо додатково❗️
Просимо жителів громади гідно зустріти захисника, сформувавши живий коридор шани❗️