Головна > Новини > Сьогодні, 7 лютого, Герой, відважний земляк, військовослужбовець Олександр Баланецький з Валяви міг би святкувати своє сорокаріччя, та на превеликий жаль йому не судилося дожити до цього дня.

07-02-2024, 16:45

🕯️
Наш захисник поклав своє життя на вівтар Свободи і Незалежності, вільного та світлого майбутнього України 20 березня 2022 року.🇺🇦
Міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш сьогодні відвідали Алею Слави та віддали шану полеглому герою в російсько-українській війні.
Спочивай з Богом, воїне! Вічна пам'ять і шана! 🕯️
Герої не вмирають! 🇺🇦