Головна > Новини > Шановна Кіцманська громадо, парафіяни церкви Трьох Святителів, жителі села Суховерхів!

30-01-2024, 15:14

30 січня ми вшановуємо вселенських святителів, ієрархів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.
Величне свято в цей день відзначають у храмі Трьох Святителів с. Суховерхів. На жаль, вже багато років поспіль, усі події затьмарені гірким сумом для нас.
У світле свято Собору Трьох Святителів хочу побажати вам жити у мирі та любові. Випромінюйте добро і воно вам відгукнеться. Господь поруч, він бачить все і щедро нагородить всіх духовною мудрістю та сімейним благополуччям! Хай в цей особливий день Боже благословення зійде на вас і ваші сім’ї, хай завжди супроводжує на усіх життєвих дорогах.
Бажаю вам щастя, здоров’я душі та тіла, чистоти помислів та бадьорого настрою, бажаю всім незламної віри у світле майбутнє України.
Нехай прийде мир в Україну і в кожну домівку, і Господня благодать буде з нами!

міський голова
Кіцманської територіальної громади