Головна > Новини > 27 січня - це день, коли Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

27-01-2024, 16:04

Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа – близько 1,5 мільйона осіб.

Українці рішуче засуджують будь-які прояви нетерпимості за національною чи релігійною ознакою і приділяють значну увагу питанням толерантності та взаємоповаги.

У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів.

Пам’ятаємо, що людське життя – це найвища цінність. Нікому не дозволено вирішувати: хто вартий жити, а хто - ні.

Вічна пам’ять жертвам Голокосту🕯️