Головна > Новини > 🫂 Дбайте про найдорожчих.

🫂 Дбайте про найдорожчих.

26-01-2024, 11:40

🫂 Дбайте про найдорожчих.
COVID-19 нікуди не зник. Українці продовжують хворіти та помирати від ускладнень коронавірусної хвороби. Найчастіше — не вакциновані або не повністю вакциновані люди з хронічними захворюваннями та літні люди.

💉 Наразі в Україні доступні сучасні вакцини проти актуальних штамів COVID-19. Вакцинуватись можна у найближчому центрі первинної медико-санітарної допомоги безкоштовно. Розпочніть курс щеплень прямо зараз, якщо досі цього не зробили, або отримайте черговий бустер після консультації з сімейним лікарем.

ℹ️ Дізнавайтесь більше про вакцини та щеплення на сторінці Національний портал з імунізації або на сайті 👉 vaccine.org.ua